Calendar

Lun Mar Mie Jue Vie Sab Dom
1
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 1 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 6:30 pm
Entrenament escola Sub8-Sub10
mar 1 @ 6:30 pm – 8:00 pm
 
Academy 8:00 pm
Academy @ Estadi Baldiri Aleu
mar 1 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
2
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 2 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 2 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 2 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 2 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Estadi Baldiri Aleu
mar 2 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
3
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 3 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 3 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
4
Entrenament escola (Sub 14) 10:30 am
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 4 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 10:30 am
Entrenament escola Sub8-Sub10 @ Estadi Baldiri Aleu
mar 4 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
5
6
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 6 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Academy 7:00 pm
Academy @ Pistes Constantí Miranda
mar 6 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
7
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 7 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 7 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 7 @ 8:00 pm – 9:00 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 7 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Pistes Constantí Miranda
mar 7 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
8
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 8 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 6:30 pm
Entrenament escola Sub8-Sub10
mar 8 @ 6:30 pm – 8:00 pm
 
Academy 8:00 pm
Academy @ Estadi Baldiri Aleu
mar 8 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
9
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 9 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 9 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 9 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 9 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Estadi Baldiri Aleu
mar 9 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
10
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 10 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 10 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
11
Entrenament escola (Sub 14) 10:30 am
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 11 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 10:30 am
Entrenament escola Sub8-Sub10 @ Estadi Baldiri Aleu
mar 11 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
12
13
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 13 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Academy 7:00 pm
Academy @ Pistes Constantí Miranda
mar 13 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
14
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 14 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 14 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 14 @ 8:00 pm – 9:00 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 14 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Pistes Constantí Miranda
mar 14 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
15
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 15 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 6:30 pm
Entrenament escola Sub8-Sub10
mar 15 @ 6:30 pm – 8:00 pm
 
Academy 8:00 pm
Academy @ Estadi Baldiri Aleu
mar 15 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
16
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 16 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 16 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 16 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 16 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Estadi Baldiri Aleu
mar 16 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
17
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 17 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 17 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
18
Entrenament escola (Sub 14) 10:30 am
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 18 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 10:30 am
Entrenament escola Sub8-Sub10 @ Estadi Baldiri Aleu
mar 18 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
19
20
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 20 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Academy 7:00 pm
Academy @ Pistes Constantí Miranda
mar 20 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
21
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 21 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 21 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 21 @ 8:00 pm – 9:00 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 21 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Pistes Constantí Miranda
mar 21 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
22
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 22 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 6:30 pm
Entrenament escola Sub8-Sub10
mar 22 @ 6:30 pm – 8:00 pm
 
Academy 8:00 pm
Academy @ Estadi Baldiri Aleu
mar 22 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
23
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 23 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 23 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 23 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 23 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Estadi Baldiri Aleu
mar 23 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
24
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 24 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 24 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
25
Entrenament escola (Sub 14) 10:30 am
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 25 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 10:30 am
Entrenament escola Sub8-Sub10 @ Estadi Baldiri Aleu
mar 25 @ 10:30 am – 12:00 pm
 
26
27
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 27 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Academy 7:00 pm
Academy @ Pistes Constantí Miranda
mar 27 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
28
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 28 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 28 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 28 @ 8:00 pm – 9:00 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 28 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Pistes Constantí Miranda
mar 28 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
29
Entrenament escola (Sub 14) 6:30 pm
Entrenament escola (Sub 14) @ Estadi Baldiri Aleu
mar 29 @ 6:30 pm – 7:30 pm
 
Entrenament escola Sub8-Sub10 6:30 pm
Entrenament escola Sub8-Sub10
mar 29 @ 6:30 pm – 8:00 pm
 
Academy 8:00 pm
Academy @ Estadi Baldiri Aleu
mar 29 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
30
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 7:00 pm
Entrenament Rugby Escola Sub16-Sub18 @ Pistes Constantí Miranda
mar 30 @ 7:00 pm – 8:30 pm
 
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 30 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 30 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament Escola Rugby Sub21 8:30 pm
Entrenament Escola Rugby Sub21 @ Pistes Constantí Miranda
mar 30 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
Entrenament Rugby Femení 8:30 pm
Entrenament Rugby Femení @ Estadi Baldiri Aleu
mar 30 @ 8:30 pm – 10:00 pm
 
31
Entrenament primer equip 8:00 pm
Entrenament primer equip @ Estadi Baldiri Aleu
mar 31 @ 8:00 pm – 9:30 pm
 
Entrenament segon equip 8:00 pm
Entrenament segon equip @ Pistes Constantí Miranda
mar 31 @ 8:00 pm – 9:30 pm